Ze zákona je přístup k těmto produktům podmíněn plnoletostí. Souhlasem potvrzujete, že je vám víc jak 18 let.

Souhlasím Nesouhlasím
Kontaktujte nás: Telefon+420 776 706 756 E-mailinfo@barkanystr.cz Otevírací dobaPo-Pá 6:00-14:30

O nás

Jmenuji se Honza a moc rád bych vám vyprávěl příběh o tom, jak začala a dodnes pokračuje naše cesta, v rámci které ročně děláme radost a vytváříme úsměv na tváři tisícovkám novým majitelům našich prvotřídních produktů. 

A jak to celé začalo? Jednoho dne jsem dostal nápad vyrábět a skládat si v garáži ručně dělané kanystr bary. Na samotném začátku jsem plnil přání a touhy svých kamarádů a známých, kteří ode mě získávali na míru dělané kanystr bary. Vzhledem k tomu, že naše rodina vlastní kovovýrobu, měl jsem lepší podmínky k tomu, abych mohl kanystry a hasící bary nalakovat do vlastní barvy. Moje první kousky se sešli s pozitivní odezvou a přemýšlel jsem, jakým způsobem samotnou výrobu posunout na další úroveň.

Velmi mi v tom pomohl můj bratr Lukáš. Z počátku byl vůči mé zálibě poměrně skeptický, postupem času jsme ale spolu vymysleli, kudy bude naše cesta dále směřovat. Jasnou vizí a cílem bylo zprofesionalizovat výrobu kanystr barů, zároveň rozšířit nabízený sortiment, protože jsme po předchozích zkušenostech s klienty věděli, co komu vyhovuje a o co má zájem. 

Začali jsme tedy naše produkty vyrábět sériově, nikoliv na zakázku, abychom byli schopni objednávky ihned expedovat a zákazníci nemuseli dlouze čekat na výrobu daného produktu. Postavili jsme si výrobní halu, díky čemuž se efektivnost a množství naší výroby násobně zvýšila. Stále však držíme nastavenou kvalitu a preciznost práce tak, abychom se stoprocentně zaručili za náš výrobek a maximálně tím uspokojili naše zákazníky. 

Postupem času jsme zjistili, že výroba a dodávky pro jiné eshopy se stejným sortimentem není tím správným řešením, a proto jsme se rozhodli jít jinou, zcela vlastní cestou. A nelitujeme! Vytvořili jsme si vlastní eshop, na kterém můžeme nabízet produkty ve stoprocentní kvalitě. 

Jak ji zaručíme? Naší hlavní odlišností a nesmírnou výhodou proti konkurenci je, že jsme zcela nezávislí na ostatních dodavatelích. Produkty jsou od prvního šroubku po poslední kompotent vyráběny ručně v naší hale! V rámci postupného rozšiřování nabízených služeb jsme se rozhodli investovat do technologického vývoje a do nových, moderních strojů. Díky tomu jsou kanystr bary, hasící bary, dárkové bedny s páčidlem, army boxy a další produkty vyráběny na řezacích laserech na vypalování tvarů a otvorů, dále na řezacích a gravírovacích laserech, na kterých jsou vyráběny dřevěné poličky a komponenty do našich produktů. Díky naší práškové lakovně si dokážeme celý produkt zkompletovat na jednom místě a v co nejkratším čase ho odeslat ke koncovému zákazníkovi.  

Každý dílek této skládačky zaručí rychlé vyřízení požadavků našich klientů, plnění předem domluvených a stanovených termínů a posouvá nás před všechny konkurenty, kteří stejné produkty nadále tvoří ve svých garážích. 

Děkujeme, že jste se na stejnou cestu vydali spolu s námi!

Recenze našich zákazníků

5/5

Jana Prošková

17. března 2021
Doporučuji. Skvělé zpracování, dobrá komunikace. Supr dárek, manžel byl překvapený z originálního dárku.
5/5

Peter Duffek

17. února 2021
Vyborne spracovanie, neskutocna preciznost. Odporucam kazdemu, skvely darcek. Komunikacia na super urovni. Kanyster prisiel na Slovensko 3 dni po odoslani.
4/5

Pavlína Schafferová

16. února 2021
Super nápad, kvalitní zpracování, velká variabilita produktů, dobrá komunikace a vstřícnost obchodu. Při předání jsem měla možnost nakouknout do výroby a smekám. Čistý a velmi kultivovaný provoz. Díky.
5/5

Hana Králová

10. ledna 2021
Objednávala jsem kanystr a hasičák pro přítele a taťku k Vánocům. Oba byli nadšený z originálního dárku. Provedení je skvělé a vypadá to fakt luxusně. Komunikace a dodání super!! Mohu jen doporučit :)

Sledujte Nás a nic vám neunikne

přihlášení k odběru novinek

Nepropásněte slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Originální dárky pro muže i ženy

Přemýšleli jste o tom, jaké vlastnosti by měl mít ideální dárek pro vaše blízké, známé či kamarády? Základní požadavky? Originalita a kvalita, která překvapí a vykouzlí úsměv mužům i ženám. A od toho jsme tady. Najděte si u nás ten ideální dárek!